HTC Vive akıllı telefona ait video sızdı

Vive örgü, teknoloji dünyasında iyi biliniyor, ancak akıllı telefon endüstrisi ile hiçbir ilgisi yok. HTC tarafından oluşturulan yutturmaca yararlanmak isteyecektir Ancak, eğer bir sürpriz olarak gelir olmaz VR kulaklık ve Vive markalaşma ile bir akıllı telefon tanıtmak.

Muhtemelen HTC’nin meydana çıkarılmayacak Okyanus Not akıllı telefon ile ilgisi yoktur yeni bir tanıtım video, 12 Ocak için planlanan lansman , sadece Evan Blass tarafından yayınlanmıştır edilmiştir. Video, Tayvanlı şirketin müşterilere akıllı telefonları için daha fazla özelleştirme seçeneği sunduğunu ve farklı türde davalar sunduğunu gösteriyor.

HTC Vive

Videoda görünen telefonlardan biri HTC Vive marka özellikleri, ama biz bunu bir koruma amaçlı bir ahize ya da sadece basit bir dava olup olmadığını kesin diyemeyiz HTC akıllı .

Promosyon videosu HTC tarafından yeni bir teşvik unsuru ortaya çıkarıyor çünkü şirket Moto Maker ile aynı damarda yeni bir özelleştirme programı sunabiliyordu.Maalesef, bu tanıtım videosunun ve gösterilen ürünlerin HTC’nin başlatma etkinliğini planladığı önümüzdeki hafta canlı yayınlanıp yayınlanmayacağını söyleyen yok.

Yorum Bırakın