İŞKUR Çağrı Merkezi Telefon Numarası

1936 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük iş ve işçi bulma kurumu olan İŞKUR bugüne kadar milyonlarca kişiye istihdam sağlamıştır. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyetlerini yürüten İŞKUR üzerinden iş ve eleman bulabilirsiniz. İşkur sitesine üye olup işlemlerinizi yapabileceğiniz gibi İŞKUR Çağrı Merkezi‘ni arayarak da işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Türkiye’nin istihdam sürecinin oluşturulması, geliştirilmesi ve korunması,  işsizliğin önlenmesi İŞKUR’un en önemli görevleridir. Bu kampsamda her yıl milyonlarca gencimize iş imkanı sağlanmaktadır. İşkur hakkında daha fazla bilgi almak için 444’lü çağrı merkezini arayabilirsiniz.

İŞKUR Çağrı Merkezi Telefon Numarası
444 75 87

İşkur yeni iş alanları oluşturmak için çeşitli meslek edindirme kursları yürütmektedir. Kurslara katılan herkese maaş verilmektedir. Kurs sonu her kursiyer bir işe yerleştirilmektedir. Bu çoğu zaman 6 veya 9 aylık işler olmaktadır.

2 Yorum Bırakılmış

  • Sizler bu meslek edindirme ve iş bulma durumlarını sadece belli kişiler için mi uyguluyosunuz acaba. Benim kızima yıllardır bi iş nasip olmadı da. Ben bu yazıyı Bimere de göndermeyi düşünüyorum.sizler neden oturuyosunuz orda diye merak ediyorum. Evet kızım suzan tunalı yıllatdır dizin aboneniz ama şükür ki hiç rahatsız etmediniz yani iş miş hikaye.

  • Ben manavgatda oturuyorum. evde paketleme işi yapmak istiyorum. lütfen bana uygun bir iş olursa cevap yazarmısınız.

Yorum Bırakın