Bosch Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Dünya devi BOSCH firması, 1886 senesinde Almanya’da kurulmuş elektronik icatlar yapan ve üretimini yapan bir teknoloji şirketidir. Dünyanın en büyük araç parça dağıtımcısıdır. Ortalama 300 binden fazla çalışanı ile yıllardır mühendislik ve teknoloji üretim alanında hizmet sağlamaktadır. Türkiye’de de özellikle beyaz eşya ve enerji sistemleri olan kombi ile bilinmektedir.

Beyaz eşya anlamında Türkiye’nin sayılı markaları arasında yer alarak kendini ispatlamıştır. Her türlü beyaz eşya, ev gereçleri üretimini yaparak Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırmaktadır. Buzdolabı, derin dondurucu, ütü, süpürge gibi daha sayılamayacak bir çok beyaz eşya alanında üretim yapmaktadır. Aynı şekilde doğalgaz alanında da yatırımlarını sürdürmektedir. Buderus isimli dünyanın en büyük kombi üreticisi olan firmayı satın alarak kendisi de bu alanda hizmet sürdürmektedir. Bir kaç çeşit kombi ile Türkiye pazarına girmiş olup ticaretini sürdürmeye devam etmektedir.

Bosch Çağrı Merkezi Telefon Numarası

444 6 333

Yukarıda ki hat ile iletişime geçerek tüm beyaz eşyalar hakkında bilgi alabilir öneride bulunabilir hatta şikayet edebilirsiniz. Aynı zamanda şirket hakkında bilgilendirilmek amacıyla da yukarıda bulunan 444 ‘lü iletişim hattıyla irtibat kurabilirsiniz.

Yorum Bırakın