128GB Google Pixel XL, Mart ayında satışa sunulacak

Bir Verizon müşteri iseniz, hala 128GB teslimi için bekliyor olabilir Google Piksel XL . Verizon hatırlatmak olabilir sorun stokta Google’ın ilk akıllı telefon bu modeli tutmak vardı . Bugün, sadık okuyucularımızdan biri, geçen sene 26 Kasım’da Verizon’un Black Friday satışının bir parçası olarak yapılan telefonla ilgili emrini bize anlattı.

Telefonun orijinal gönderim tarihi 6 Ocak idi, bu da sadık okuyucumuzun başlamak için büyük bir sabrı olduğunu kanıtlıyor. 6 Ocak dün vardı ve HTC’nin yeni Google tasarladığı telefonunu almaması yerine, telefonun 3 Mart’a kadar sevk edilmeyeceğini bildiren bir e-posta aldı. Ve telefonun daha sonra sevk edilip edilmeyeceğini kim bilebilir?

128GB Pixel XL’in çok popüler olduğunu ve gecikmeler olabileceğini anlıyoruz. Ancak iki ay daha beklemek uzun sürüyor. Umarız Google ve HTC, bekleme süresini beklenenden daha hızlı bir şekilde telafi edebilir ve okuyucunun 128 GB Pixel XL’ini yeni gönderim tarihinden önce gönderebilir. Aksi halde, farklı bir telefona geçmeye karar verirse kimse onu suçlayamazdı.

128GB Pixel XL, 6 Ocak'ta gönderilmesi bekleniyor, 3 Mart'a kadar transit geçmeyecek

Yorum Bırakın