HTC Desire 10 Lifestyle İnceleme

Giriş

HTC Desire 10 Lifestyle herkes için değil bir orta segment Android telefon. Artıları var olsa da, yeterince eksilerini var.

HTC lifestyle 10’a Avrupalı müşteriler yaklaşık 300 dolara alabilir, bu da rakiplerinin çoğundan biraz daha pahalı olmasını sağlıyor. Fiyatın buna değer olup olmadığına kendiniz karar vereceksiniz.

Kutusunda:

  • HTC Desire 10 Lifestyle
  • Mikro USB kablosu
  • Şarj cihazı
  • Hi-res ses kulaklıkları
  • Bilek kayışı
  • Çeşitli kitapçıklar

 

Tasarım

 

HTC Desire 10 Lifestyle İnceleme

HTC Desire 10 Lifestyle, Polar White, Stone Black, Royal Blue ve Valentine Lux (hafif mavi bir renk) olmak üzere dört renk çeşidi ile gelir. İnceleme için Stone Black elimizde, ve itiraf etmeliyiz oldukça iyi görünüyor.

Cihaz, tüm plastik tasarımının üstünde gerçekten belirgin hale getiren bazı altın renkli aksanlara sahiptir. Metal veya camı tercih ederdik, fakat fiyat çeşitleri malzemeyi haklı gösterir.

HTC Desire 10 Lifestyle İnceleme
HTC Desire 10 Lifestyle İnceleme
HTC Desire 10 Lifestyle İnceleme

Ve tamamen plastik tasarıma ve daha büyük form faktörüne rağmen, telefon elinde oldukça iyi hissettiriyor. Kaymaz ve herhangi bir yere kaymaz ve elinde tutulması kolay bir durum gibi hissediyor. Yan taraftaki fiziksel güç düğmesi, çok çürük olmadan çok fazla dokunsal geribildirim sağlayan hoş bir tıklama hissine sahiptir.

5.5 “ekranın etrafındaki üst ve alt çerçeveler biraz düzeltme kullanabilir ancak bu da büyük değildir. Özellikle tabanın üç adet kapasitif dokunmatik düğmesi bulunduğunu düşünürsek.

Ahizenin sağ tarafındaki ses yuvarlayıcıları kullanmak biraz garip geliyor. Çok düz dururlar ve doğrudan altlarındaki güç düğmesinin aksine, basıldığında pek fazla geri bildirim sağlamazlar. Fakat onlara alışmak için yeterli zamanla, kabul edilemez sayılabilirler.

Cihazın sol tarafında iki Nano SIM yuvası ve depolama genişletme için bir microSD yuvası bulunur. Resmi spesifikasyonlara göre, 2 TB’a kadar kapasiteye sahip bir microSD kartı kullanabilmelidir.

Telefonun alt kısmı, bilek kayışı kancasını, mikro USB portunu ve ahizenin hoparlörlerini tutuyor; üst sadece 3,5 mm’lik bir bağlantı noktasına sahip.

Yorum Bırakın