Nokia 6’yı beğendiniz mi?

Yani, Nokia döndü! Marka … Android destekli telefonlar aslında akıllı telefonlar için Nokia markasını satın alan HMD tarafından tasarlanıp üretildi ancak iki şirketin birlikte çalıştıkları ima edildi. Ayrıca, HMD’deki baş görevlilerin eski Nokia ve Microsoft çalışanları olduğu bilinmektedir, bu yüzden evet – eski ruh devam eder.

Yani, bu diriliş dönemi için ilk Nokia telefonu nihayet çıktı. Bu denir Nokia 6 ve Çin’de yaşayan sürece, satın, ya da online bunun için avlamak için kendi yolumdan gitmek, ama yine de ilginç bir ürün değil – bir midranger, bir Snapdragon 430 SoC, 4 GB RAM, 16 MP arka kamera ve 8 MP selfie balığı. Bütün bunlar yaklaşık 245 dolarlık (tekrar ediyoruz – Çin’de!) Oldukça iyi sesler çıkarıyor. Telefon, mevcut eğilimleri takip ederek güzel bir cam-metal-metal tasarımıyla oldukça da iyi topkapı escort görünüyor.

Peki, bunun hakkında ne düşünüyorsun? Bu Nokia’yı satın alıyor musunuz, şansınız varsa, onu uzaktan hayranlığınızı beğeniyor musunuz yoksa o markayı önemsemiyor musunuz – en azından bize takılmak için bazı amiral gemileri vermez miyiz?

 

Yorum Bırakın