E-Ticaret Sitesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İnsanların pek çok ihtiyacını internet siteleri üzerinden karşılamasıyla birlikte firmalar da bu alana yönelerek, satışlarını ve gelirlerini artırmayı hedeflemektedir. Bunun yolu ise başarılı bir şekilde oluşturulan e-ticaret sitesine sahip olmaktan geçer. Bu amaçla e-ticaret sitesi kurmak istediğinizde farklı noktalara hakim olmanız gerekiyor. Her bilgiye hakim olmak sizin için zorlayıcı olabileceğinden dolayı, işi bu alanda uzman ekiplere bırakmanızda yarar vardır. Müşteriler için özel olarak hazırlanan Kobisi e-ticaret sitesi örnekleri içerisinden ihtiyacınız olanı kolayca tercih edebilirsiniz. Üstelik ilk aşamada sizin için hazırlanan ücretsiz paketler sayesinde bir e-ticaret sitesinden beklediğiniz tüm özellikleri en doğru şekilde belirleyebilirsiniz.

Uygun E-Ticaret Sitesi Fiyatları

E-ticaret sitesi fiyatları istediğiniz özelliklere bağlı olarak farklılık gösterebilir. Site kurulumuna yönelik olarak hazırlanan e-ticaret sitesi paketleri farklı özelliklere sahiptir. Bu sebeple de paketler fiyat olarak birbirinden ayrılır. İlk etapta size sunulan ücretsiz paketten yararlanarak hangi özelliklere ihtiyacınız olduğunu belirleyebilirsiniz. E-ticaret sitesi fiyatları ile ilgili fikir edinmek istediğinizde ücretsiz deneme paketini kullandıktan sonra ücretli paketleri tercih etmeniz markanızın bilinirliği açısından son derece beylikdüzü escort önemlidir.

Kobisi e-ticaret paketleri 2020 yılı fiyatlandırması şu şekildedir: 99 liraya personal, 149 liraya plus ve 249 liraya Professional paketler sunulur. Bunların içerisinde ürün sergileme, uzman telefon desteği, kupon sistemi, pazar yeri entegrasyonu, SSL sertifikası, kendi alan adınız gibi birbirinden farklı özellikler yer almaktadır. E-ticaret sitesi fiyatlarılarını ve özelliklerini göz önünde bulundurarak kendiniz için en uygun seçimi yapabilirsiniz. https://www.kobisi.com/e-ticaret-paket-fiyatlari

Avantajlı E-Ticaret Paketleri

E-ticaret paketleri internet sitenizin istediğiniz gibi olmasında size yardımcı olur. Tüm paketlerin ortak özelliklerine baktığınızda bunlar arasında sınırsız trafik, web alanı, sipariş, ziyaretçi, kategori, varyant, özel sayfa oluşturabilme, ürünleri dışa aktarma, ücretsiz tasarım temaları ve SSL sertifikası, e-mail kurulumu, SEO uyumlu e-ticaret yapısı, sosyal medya entegrasyonu ve online destek gibi özellikleri görebilirsiniz. Size sunulan paket içeriklerini değiştirebilme hakkınız da bulunmaktadır. Kobisi e-ticaret paketleri müşteriye özel çözümler sunması sebebiyle e-ticaret sitesi kurmayı isteyen firma sahipleri tarafından yoğun talep görmektedir. Bu paketler arasından seçim yaptığınızda hayalini kurduğunuz siteye sahip olabilir ve hedeflerinize kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Örnekleri Nelerdir?

E-ticaret sitesi örnekleri hakkında fikir almak istediğinizde Kobisi size her zaman kesintisiz destek sunmaktadır. Ülke içerisindeki e-ticarete güç veren Kobisi, sayısız başarılı online mağazanın arkasında yer almaktadır. Müşterilerden alınan olumlu geri dönüşlerin her biri e-ticaret sitesi örnekleri için size fikir verebilir. Bunları incelediğinizde, kendi sitenizi kurma fikrinizi kolay ve eğlenceli bir hale dönüştürebilirsiniz.

Yorum Bırakın