Samsung CES 2017 Ürünlerini Tanıttı

2017 yılının sonunda IoT sadece sizin gibi bir şey olursa, CES 2017 kesinlikle sizinle ilgili teknoloji açıklamalarıyla ilgileniyor. Geçtiğimiz yıl, Samsung, geniş bir eleştirmenlerin beğenisine, bir çok heyecana ve hatta bir yenilik ödülüne layık görülen, Family Hub serisinin buzdolaplarının ilk sürümünü tanıttı.

Bu yıl Kore devi yeni ve geliştirilmiş bir Family Hub 2.0 ile başarılı platformu takip ediyor. Donanımların yanında, akıllı platform artık geçen yıla göre daha geniş bir buzdolabı modelinde sunuluyor – toplam 10. Bu, şirketin popüler 3 Kapı ve 4 Kapılı Fransız ve Flex modellerini kapsıyor.

Ancak, gerçek yenilik, şeylerin yazılım tarafında, genişletilmiş işlevsellik ve daha iyi üçüncü taraf destek ve entegrasyonuyla ortaya çıkmaktadır. Family Hub platformunun çekirdek gıda yönetimi özelliği her zamankinden daha iyi. MasterCard entegrasyonunun yardımıyla, genişletilmiş Bakkal uygulamaları aracılığıyla sipariş vermek için View Inside kameralar ve akıllı algoritmalarla yiyecek stokları ve otomatik yenileme kuralları daha kolay hale getirilir.

Aile Hubı deneyiminin diğer yönleri de, çoklu kullanıcı modları, daha iyi notlar için daha büyük bir arayüz, hatırlatıcılar ve kullanıcılar arasındaki iletişimin yanı sıra 21.5 inç dokunmatik ekranda daha güçlü multimedya deneyimi de dahil olmak üzere geliştirildi.

Mutfak deneyimini daha da tamamlamak için, artık daha iyi görünürlük için geliştirilmiş kullanıcı arayüzü ile her zamankinden daha fazla tarifi uygulaması var. Diğer önemli üçüncü parti ortakları, alış veriş bitiminde EATALY ve LiDL’yi, Sabah Özeti, NPR ve Kakao’yu ilgili yerel haberler için içeriyor.

Bununla birlikte, belki de en iyisi, Samsung’un Family Hub buzdolapları, Samsung akıllı evinizin merkezi merkezi olarak işlev görebilir. Bu, uzaktan uygulama erişimi, özel senaryolar ve koşullar – eserler anlamına gelir. Samsung, modern bir şekilde kurulan ev kurulumunda yer almak için yeni bağlantılı dahili pişirme cihazlarını da açtı. Bunlar çeşitli modelleri içermektedir, Çift ve Tek Duvar Fırın Yerleşik Built-in Gaz Ocaklar, Ankastre İndüksiyon Ocaklar, Ankastre Elektrikli Ocaklar ve Dahili Çamaşır Makineleri.

Yorum Bırakın