Samsung, Telefonlarda Kişiselleştirme Çağına Giriyor!

Galaxy Unpacked Part 2 sırasında Samsung, iki yeni “Ismarlama” ürün serisini tanıttı: Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition ve Galaxy Watch 4 Bespoke Studio. Bunlar, şirket aynı konsepti ev aletleriyle tanıttığı için Samsung‘un ilk ultra özelleştirilebilir ürünleri değil.
Kullanıcılara cihazlarının renkleri ve vurguları sipariş anında çevrimiçi olarak (yalnızca Samsung.com) üzerinden yapabilecekler.  Örneğin, Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition, yaklaşık 50 olası renk kombinasyonu ile gelecek ve daha sonra (ücret karşılığında) renkleri tekrar değiştirebilme imkanına sahip kusadasi escort bayan olacaksınız.


Galaxy Watch 4 Bespoke Studio için de aynı özellik geçerli. Gerçekten herkes için bir şeyler var ve hem telefonlar hem de saat kullanıcı arayüzleri yeni One UI 4.0 sayesinde daha da özelleştirilebilir.
One UI, yerel Android UI‘nin yerini alan Samsung‘un tescilli kullanıcı arayüzü olarak geçiyor. Yeni sürüm, cihazları son derece kişisel hale getirmek için önceden hazırlanmış veya özel renk paletleri kullanmak da dahil olmak üzere birçok görsel değişikliği sunarak kullanıcıların beğenisini kazanmayı hedefliyor.
Olası özelleştirmeleri görmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz,

Yorum Bırakın