Xiaomi yakında Android 7.0 Nougat’ı birkaç ahizeye getirecek

Android güncellemelerini beklemek sıkıcı bir iş olabilir. Google reklamları yayınladıktan sonra taşıyıcılar ve cihaz üreticileri, sıklıkla gerekli olan şeyleri aylarca aylarca erteleyebilecek kendi ayarlarını yapıyorlar. Böylece, çoğu hala bekliyor onlara ulaşmak için dört aylık Android 7.0 koz helvası . Xiaomi, bu konudaki rakiplerinin çoğunun gerisinde kalıyor gibi görünse de, bir şirket yetkilisi umut verici bazı güncel haberler verdi.

Özetle, beta testi iyi sürüyor. Xiaomi MIUI operasyon yöneticisi Per, Mi 4c , Mi 4s  ve  Mi Not  yakın gelecekte Android Nuga olanaklarından ilk yararlananlar arasında olacaktır. Orada Mi Not 2 gibi yeni telefonlar, Mi 5s Artı Mi MIX güncellenir zaman hiçbir kelime, ama muhtemelen, onların sadece tatlı verilecektir s  zamanında.
MIUI, muhtemelen farkında olduğunuz gibi, Xiaomi’nin Android’in kendi özel çatalı. Biz özellikler yoluyla pek görmedim iken bir önceki sızan ekran görüntüsü  aynı rapor Xiaomi yüzden burada umuyor Aralık-Ocak dönemi boyunca güncelleme itmek başlayacağını belirtti O MIUI 9. Nuga tabanlı bir lezzet teklif etti Xiaomi tekerlekleri daha sonra değil daha çabuk hareket ettirebilir.
Xiaomi’nin bellenim güncelleme planlarıyla ilgili yeni haberler duymamız halinde, bunları ilettiğimizden emin olacağız.

Yorum Bırakın