15 inç Duvara Monte Amazon Echo Cihazı Ortaya Çıktı!

İlk Echo‘nun piyasaya sürülmesinden bu yana, yıllar içinde Amazon, Echo hoparlörlerinin yeni tasarımları ve yeni varyasyonlarıyla ortaya çıkarak dizide çeşitli değişiklikler yaptı.
Şimdi Bloomberg‘den gelen bir rapora göre, Amazon‘un Echo cihazlarının bir başka yinelemesi üzerinde çalışıyor olabileceği görülüyor, ancak bu sürüm şirketin bugüne kadarki en büyük çabası olabilir. Rapor, Echo cihazının 15 inçlik bir ekrana sahip olacağını ve ayrıca duvara monte edileceğini iddia ediyor.


Amazon‘un bu Echo ünitesini, kullanıcıların potansiyel olarak geleneksel ışık anahtarlarını değiştirmek ve hepsini ekrandan kontrol etmek için kullanabilecekleri bir akıllı ev merkezi yapmak isteyebileceğini gösteriyor. Ayrıca, güvenlik kameralarından veya yine Amazon‘a ait olan Ring gibi akıllı kapı zili sistemlerinden video akışı için bir ekran görevi görebilir.
Kulağa oldukça heyecan verici geliyor, ancak böyle bir cihazın henüz ne kadara mal olabileceğinden emin değiliz. Amazon‘un 28 Eylül’de bir etkinliğe ev sahipliği yapması bekleniyor, bu yüzden bu cihaz (ve diğerleri) hakkında daha fazla ayrıntıya sahip şuan için sahip değiliz.

Yorum Bırakın