Dota 2 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı yayınlar konusunda Twitch adı verilen platform milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilirken bu platformda yer alan oyunlardan bir tanesi Dota 2. Özellikle League of Legends olarak bilinen oyun ile oldukça benzer özelliklere sahip olun Dota’nın ikinci versiyonu dikkat çekiyor. Oyun ile ilgili yapılan tanıtımlarda oyunun kısa süre içerisinde yüksek oyuncu sayısına ulaştığı belirtilirken dünya genelinde 645 bin incelemeden de çok olumlu dönüşler alınmış durumda.

Çoklu oyunculu strateji türünde olan oyunda kişilerin birbirlerine karşı mücadele etmesi ve haritalarda üstünlük kurması gerekiyor. Çok fazla detayın bulunduğu oyun aynı zamanda indirilebilir ve ücretli seçeneklere de sahip. Öyle ki sunulan seçeneklerde 2016’ya özel olarak 23.95 TL’den oyun içinde gaziantep escort satın alınabilecek özel eklentiler bulunuyor. Aynı zamanda sistem ödüller kapsamında da oyunun oldukça ilgi çektiği ve kullanıcılar tarafından aday gösterildiği belirtildi.

Dota 2 Sistem Gereksinimleri Ne?

Oyun için en çok merak edilen detaylardan bir tanesi sistem gereksinim olurken oyun için yapılan açıklamalara göre gerekli sistem özellikleri şöyle;

Windows

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: Dual core from Intel, AMD at 2.8 GHz

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: nVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600

DirectX: Sürüm 9.0c

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX

macOS

İşletim Sistemi: OS X Mavericks 10.9

İşlemci: Intel

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: nVidia 320M,  Radeon HD 2400, Intel HD 3000

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Yorum Bırakın