Galaxy Z Fold 3 Fiyatı İle Şaşkınlığa Düşürecek!


Teknolojinin gelişmesi ile birlikte katlanabilir akıllı telefonlar piyasaya çıkmaya başladı, bununla birlikte yeni ve kullanılabilir modeller arasında kendine yer edinmeye başladı. Önceden bu özelliğe sahip bir akıllı telefon hayalken günümüzde katlanabilir akıllı telefon modelleri gelişmeye devam ediyor. Bazı telefon üreticileri bu süreç içerisinde katlanabilir telefon modellerini piyasaya sürmüştü. Ancak şimdiye kadar çalışma yapan markalar arasında liderliği Samsung’un aldığı ifade edildi.

Son zamanlarda dillerden düşmeyen Samsung Galaxy Z Fold 3 modelinin yakın zaman içerisinde piyasaya çıkması bekleniyor. Katlanabilir akıllı telefonlar kullanılan teknoloji ve yeni bir ürün olmasından dolayı yüksek fiyatları ile dikkat çekiyor. Ancak Samsung galaxy Z Fold 3 modelinin beklentilerin çok daha altında bir fiyatla piyasaya sürüleceği konuşulmaya istanbul escortlari başlandı.


Samsung Galaxy Z Fold 3 Düşük Fiyatıyla Kullanıcıları Etkileyecek

Samsung’un bu süreç içerisinde yeni piyasaya sürmeyi planladığı katlanabilir akıllı telefon Galaxy Z Fold 3 fiyatının düşük tutulması amaçlanıyor. Bunun amacı ise kullanıcıların ilgisini çekmek olarak ifade ediliyor. Fiyatının katlanabilir telefonlara kıyasla çok daha düşük tutulacağının belirtilmesi üzerine konu hakkında heyecan ortaya çıktı.

Galaxy Z Fold 2 modeline göre yüzde 20 oranında bir indirim planlanıyor. Bu planlama sonrasında 1.999 dolar olan önceki telefona göre 400 dolar daha düşük bir fiyata satılması bekleniyor. Telefonun 256 GB ve 512 GB olmak üzere iki farklı depolama seçeneği ile piyasaya sürüleceği düşünülüyor.

 

Yorum Bırakın