Google Pixel’in parmak izi tarayıcınız iyi çalışmıyor mu? Sorunun Çözümü

Google Pixel’i seviyorum, ancak son birkaç hafta içinde parmak izi tarayıcısının gittikçe daha az güvenilir hale geldiğini fark ettim (bundan başkalarından da duydum). Google’ın arkasında bütün fikir olarak ben, şaşkın Piksel Künye olmaktır daha daha fazla parmağınızın okur alır gibi zamanla doğru. Parmak izlerimi çıkarmayı denedim ve tekrar ekledim, ancak bu hiç yardımcı olmadı. – Yani ben ilk dokunmatik to-tarama parmak izi okuyucu telefonlarının bazı kullanılan eski bir hile geri döndü birden aynı parmaklar daha kayıt .

Biliyorum, biliyorum – Pixel’de izin verilen toplam beş sınır var ve bu tam olarak en bilimsel çözümü değil. Ama iş var: Çalışıyor. Piksel’in aynı parmağınızı tekrar kaydetmeye çalıştığınızı düşünmesini önlemek için, yeniden kaydetmek istediğiniz parmak üzerinde, kenar / kenar veya çok ucu gibi tek bir açıyla başlayın ve ardından tüm kenar boşluklarını kaydettirin Parmak pedlerinizi kullanmayın, ancak okuyucunun üzerine pedle kare şeklinde “tipik” yerleşim yapmaktan kaçının. Bunu, hem dizin parmağımın hem de özellikle daha az sıklıkla kilidini açmak için kullandığımın (sol taraftaki) parmak yardımıyla buldum. Aslında benim sol işaret parmağı sorunu olmadan üç kez tescil ve reddedilen sayısı ben olmuştur alıyorum okur dramatik azalma.

Bu bile işe yarıyor biraz can sıkıcı, ancak son zamanlarda benim Pixel parmağını okumak için başarısız olur ne sıklıkta beni biraz delirmeye başlamıştı. Bunu yaptıktan sonraki 48 saat içinde, belki iki veya üç reddedilmiş okumuştum ve hepsi de parmağım ıslanmıştı. Bir deneyin – Bunun herkes için geçerli olacağını garanti edemem, ancak sonuçlarım şimdiye kadar harika olmuş.

Yorum Bırakın