Hp Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Uzun yıllardır teknoloji konusunda hizmet veren hp firmasının asıl ana dalı laptopdur. Hp kaliteli ve aynı zamanda müşteri memnuniyetine önem veren bir laptop üreticisidir. Garanti kapsamında bir çok ilde garanti serevisi mevcuttur. 1939 yılında kurulan köklü firmanın piyasada milyonlarca laptobu mevcuttur.

Bu durum garanti ve yedek parçaya duyulan talebide arttırmaktadır. Günümüzde Hp marka bir laptobun parçasını ve garanti sevisini bulmak oldukça kolaydır. Bulamayan arkadaşlar için aşağıdaki Hp çağrı merkezi telefonundan iletişim kurmaları yeterlidir. Bill Hewlett ve Dave Packard tarafından kurulan Hp firması geçmişden günümüze hep kaliteli işçilik üretmişlerdir.

Hp Çağrı Merkezi Telefon Numarası
444 0 307

Şirketin ürettiği bazı laptoplarda kullanıcıya göre kronik sıkıntılardan bahsedilse de Hp firması bu sorunları kolayca aşmış ve sorunsuz laptoplar üretmeye başlamıştır. Çağımızın gerçeği inovasyondan nasibini son derece alan Hp her geçen gün yenilerek kendisini geliştirmektedir.

office 2016

1 Yorum Yapılmış

  • 4440307 olarak her yerde belirtilen çağrı merkezi nosunu aradığımda ” bu nr.kullanımda değildir”cevabını almaktayım.Dünya nin parasını verdiğim hatalı ürünle ilgili çektiğim sıkıntı ve uğradığım zarar yanında bu tip sorunlar da müşteriyi canından bezdirmektedir.

Yorum Bırakın