İgdaş Çağrı Merkezi Telefon Numarası

İGDAŞ bir doğalgaz dağıtım şirketidir. İstanbul içinde hizmet veren İGDAŞ, hemen hemen İstanbul’un her yerine doğalgazı ulaştırmış insanların ekolojik çevreye katkı sağlamasını sağlayarak aynı şekilde tüm insanları rahatlığa kavuşturmuştur. İGDAŞ birden fazla 3 haneli sabit numaraya sahiptir. Bir numara acil durumların ihbarı için kullanılırken, diğer numara öneri şikayet ve İGDAŞ hakkında merak ettikleriniz için kullanılır. Olası doğalgaz kaçaklarında, patlamalarında yada şüphelerinde dahi ihbarda bulunabileceğiniz acil bir durum hattı mevcuttur.

 

İGDAŞ ACİL NUMARASI

187

Olası facialara karşı şüphelendiğiniz durumlarda, aldığınız çürük sarımsak benzeri kokularda acilen bilgi verebileceğiniz müdahale ekibi numarasıdır. Böyle bir durumda kesinlikle elektrikli hiç bir cihazı çalıştırmayın lamba yakmayın, eğer yanıyorsa kapatmayın hiç bir elektrik kıvılcımı oluşmasına müsade etmeyin en yakında ki camları ve balkon kapılarını dış kapıyı açarak hemen doğalgaz vanasını kapatın. Kokunun geldiği yerden uzaklaşarak doğrudan 187 ‘yi arayarak durumu bildirin. Ekipler en kısa süre içinde verdiğiniz adrese intikal edecek profesyonel yardım sağlayacaktır.

İGDAŞ Çağrı Merkezi Telefon Numarası

153

Bununla birlikte çağrı merkezi telefonu ile irtibat kurup abonelik hakkında bilgi, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

autocad lt

Yorum Bırakın