Motorola, 26 Şubat’ta Barselona’da MWC’de bir etkinlik düzenliyor

Genellikle Mobile World Congress (MWC) başlangıcından önceki pazar, çeşitli akıllı telefon üreticilerinin yeni ürünlerini duyurma olaylarıyla doludur. Ve bu yıl farklı olmayacak. Nokia ve Huawei zaten onlar 26 Şubat’ta basın toplantısı tutmak için gidiyoruz, ve şimdi üçüncü bir şirket fırsatta atlamak için zamanı olduğunu ortaya koymuştur.

Motorola, 26 Şubat’ta yerel saatle 4: 30’da Barselona’da kendi etkinliğine sahip olacak. Gördüğünüz gibi. Aşağıdaki davet medya organlarına gönderildi ve bu vesileyle en az bir yeni akıllı telefonun resmi olması florya escort bekleniyor.

Kısa bir süre önce sızıntı yapan taraflara bakarsak, G5 serisi şovun yıldızı olmalı. G5 Artı zaten görülmüştür eller görüntüleri ve Mart ayında kullanılabilir hale söyleniyordu. Tabii ki, Şubat ayı sonlarında yapılan bir duyuru ile bu mükemmel uyacaktır. Bu model muhtemelen daha az katılacak G5 biz Motorola’nın stratejisi geçen yıl giderseniz. Kim bilir, gerçekten bütçeye karşı bilinçli olmak için üçüncü bir G5 Çalabilir.

G5 Plus, 5.5 inç 1080p dokunmatik ekran, 13 MP arka kamera, 5 MP selfie bir adet, Snapdragon 625 yonga seti, 4GB RAM, 32GB dahili depolama ve 3.080 mAh pil ile birlikte geliyor. Android 7.0 Nugası çalıştırılacak.

Yorum Bırakın