VSCO Nedir? Nasıl Kullanılır?


VSCO çoğunlukla fotoğraf düzenlemek, filtrelemek kullanılan dünya çapında bilinen bir mobil uygulamadır. Sosyal medya kullanıcılarının fotoğraf paylaşmadan önce fotoğraflarının düzenledikleri yaygın bir fotoğraftır. VSCO uygulaması iOS ve Android bütün cihazlarda kullanılabilir.


VSCO Nasıl Kullanılır?

Kullanımı oldukça basit olan VSCO 2021 yılının sosyal medyasının vazgeçilmez fotoğraf düzenleme uygulamalarından birisidir. İçeriğimizde VSCO kullanımını tüm detayları ile anlatıyoruz.

VSCO son zamanlara kadar fotoğraf düzenleme yapan uygulama olarak tanınsa da yeni gelen güncellemeler ile video düzenleme özelliğini de bünyesinde barındırıyor. Ancak video düzenleme özelliğini kullanabilmek için ücretli abone olmanız gerekmektedir. Uygulamanın fotoğraf düzenleme özelliğinden yararlanmak içinse herhangi bir ücret ödemeniz kadıköy escort gerekmemektedir.


VSCO Ne İşe Yarar?

– VSCO stüdyo bölümünde yeni fotoğraflar yükleyebilir ve bu fotoğrafları düzenleyerek görüntüleyebilirsiniz.

– VSCO profil kısımda kendi paylaştığınız ve beğeni yaptığınız fotoğrafların koleksiyonunu görebilirsiniz.

– VSCO stüdyo bölümünde göstermek istediğiniz fotoğrafları isteğinize göre filtreleyebilirsiniz.

– VSCO içe aktar butonundan düzenlemek veya paylaşmak istediğiniz fotoğrafı veya videoyu yükleyebilirsiniz.

– VSCO uygulaması üzerinde fotoğraf çekme özelliği de bulunmaktadır. VSCO fotoğraf çekerken geniş ayar seçeneği sunmadığı için çok tercih edilmiyor.

VSCO‘a fotoğraf çekmek için, ilk önce içe aktar kısmından düzenliyoruz ve paylaşmak istediğimiz fotoğrafı seçiyoruz. Fotoğrafı seçtikten sonra dışa aktar diyoruz ve VSCO’ ya aktardıktan hemen sonra fotoğrafı seçip sağ altta bulunan düzenleme butonuna tıklıyoruz.

Şimdi de gelelim VSCO hesabını silme işlemine, oldukça kolay bir işlemdir. Hesabınızı silmeden önce hesap bilgilerinizin ve içeriğinizin kaldırıldığından emin olmanız için bazı işlemler yapmanız gerekmektedir. İlk olarak VSCO görüntülerinizi silin. Üyeliğinizi sildiğinizde VSCO hesap bilgilerinizi saklayacaktır. Platformdan tam olarak çıkmak için içeriklerinizi silmeniz gerekmektedir. Şimdi; cihazınızda VSCO uygulamasını açın ve profilinize erişmek için yüz simgesini seçin ve buradan bir resim seçin. Sonra ise sağ üst köşedeki üç nokta simgesine dokunarak buradan kaldır seçeneği ile fotoğraflarınızı silin. Sonra profilinizi kalıcı olarak devre dışı bırakma seçeneği ile hesabınızı silmiş olacaksınız.

Yorum Bırakın