Yu-Gi-Oh! Duel Links artık Play Store’da Yayınlandı

Benimle aynı anda ortaokula gidersen, Yu-Gi-Oh’yu hatırlayabilirsin. Beyni bağlı yabancı bir denizyıldızı olan, dünyayı yok eden eski Mısır oyun kartları ile ilgili halüsinasyona neden olan bir çocuğun gösterisi. (Her nasılsa hatırlıyorum böyle.) Şaşırtıcı bir şekilde yirmi yıllık franchise hala dolaşıyor ve pek çok insan ilişkili Magic: The Gathering’den ilham alan kart oyunu oynamaya devam ediyor gibi görünüyor – yeterince o Konami, aksi halde Pachinko olmayan oyunlarda az ya da çok ilgisiz, yeni bir mobil sürüm yayınladı.

Yu-Gi-Oh! Duel Links, anime dayalı, ana karakterler için hareket eden en azından bazı seslerle bölgeye göre büyükçe ekstra bir indirme ile dolu tek kişilik bir kampanyaya sahiptir. Bunlar arasında Starfish Head, onun değiştirilmiş Gavly Angry Starfish Head, en yakın arkadaşı Brooklyn Rage, diğer en yakın arkadaşı Sharpened Pompadour, bayan arkadaşı Token Female Character ve onun acı rakibi Hot Topic Yöneticisi sayılabilir. (Yine, bu karakterleri yirmi yıl önce gördüğüm bir karikatürden hatırlamaya çalışıyorum.) Oyuncular, dönüş tabanlı canavar kart savaşlarında mekanik becerilere hakim olduktan sonra, becerilerini çevrimiçi ortamda başından karşıya çok oyuncudan çevrimiçi olarak alabilirler Hem rahat hem de sıralı istanbul bayan escort modlarla. Kötü ticaret kartı tanrıları ve arkadaşlığın gücü hakkında birbirlerine bağırmak çevrimiçi savaşlar sırasında zorunlu değildir, ancak havada olmanıza yardımcı olabilir.

Şaka bir yana, tüm özel oyuncular gerçekten bu oyuna ve Duel Linkler ‘jeo-sınırlı yayın sırasında onlar Android sürümü zevk oldukça var gibi görünüyor. Şu anda, her kartın ve stratejinin içeriğini ve bilgisini bilen seçici bir fan banyosu için 60 binin üzerinde değerlendirmeden oluşan 4,5 derecelendirmede. 3D animasyon savaşları, tam güverte binası ve hatta oyun tekrarları dahildir, ancak şimdilik katalog kartlarının hiçbiri etkin değildir. Pokémon ticaret kartı oyununun Android sürümünün aksine, hem telefonlar hem de tabletler için kullanılabilir.

Yu-Gi-Oh: Duel Links ücretsizdir, ancak fazladan kartlar ve paketler, oyun içi zorlukları atarak kazanılabilir veya 45 $ ‘a kadar olan uygulama içi satın almalar için rastgele paketlerde düz bir şekilde satın alınabilir. Bu yüzden bunları çocuklarınıza yüklerseniz, bunları kontrol edin ve devre dışı bırakın.

Uygulama Linki

Yorum Bırakın