ZUK Z2 Pro Android 7.0 Nugası’nda güncelleniyor

Tam bir hafta önce bir Lenovo Group Başkan Yardımcısı için Android 7.0 NOUGAT için güncellemeyle ilgili bir erotik hikaye söz verdim Pro ZUK Z2 o olacağını, yani – bu hafta bir noktada yayıyoruz . Sonuçta tahminin doğru olduğu ortaya çıktı.

Bugün başlayarak, ZUK Z2 Pro üniteleri, Lenovo alt markasının kendi cildinin en son versiyonunu da Android’in üstünde, ZUI 2.5.335 olan en son sürümünü getiren güncellemeyi alıyor. Bu, Android 7.0 Nougat üzerine kurulmuştur, bu nedenle, aşağıdaki ekran görüntülerinde erotik hikayeler görebileceğiniz gibi, Z2 Pro’nun sahipleri artık Google’ın mobil işletim sisteminin yinelemesini ilk kez tadabilmektedir.

Güncellemenin aşamalı olarak mı yoksa Ayarlar’a girip güncellemeleri manuel olarak kontrol eden her ZUK Z2 Pro sahibine bir kerede ulaşıp ulaşmadığı belirsizdir ancak sabırsızsanız bunu denemek zarar veremez. Hiçbir kelime yoktur Z2 ‘nin koz helvası sürümü Lenovo VP yukarıda escort istanbul belirtilen söz de bu telefonu dahil olsa bile, henüz. Nougat’la bu hafta da süslü olması gerekiyordu, ancak hafta bitmedi, belki de önümüzdeki birkaç gün içinde olacak.

Yorum Bırakın