Galaxy S8’de 8GB RAM yongası kullanılacak

Samsung’un gelecek dünya çapında ağları etrafında yüzen söylentiler olmuşturGalaxy S8 olabilir 8 GB RAM spor , ama bu tür cips, en azından ince ve hafif telefonlar yerleştirilecek layık ebat ve güç beraberlik reytinglerde, şimdiye kadar hiçbir yerde görülebilir edildi geleceğin.

Kore’de Samsung’un önde gelen bellek üretme yarışması olan SK Hynix’i girin. Günümüzde bu, iki kanallı yapılandırmada birbirine bağlanmış iki adet 8 Gigabit parça dört katmanda biriken silikondu. İşte tam 64 Gigabit, gelecekteki akıllı telefonunuza hazır 8 GB mobil DRAM’a denk geliyor. SK Hynix olarak dönerken 2013 yılında bu açıkladı, bu alanda öncü olmanın hiç de yabancı değil  ilk 1GB DDR3 mobil RAM yongası da.

SK Hynix, ortaya çıkan açılan paketin mevcut LPDDR4 mobil cipslerden% 30 daha az yer kapladığını ve bunun da% 20 daha fazla enerji verimliliğine sahip olduğunu söylüyor. Lakaplı LPDDR4X, bu yeni mobil RAM modülleri başka kaynak açıkça Galaxy S8 ve söz ederken onlar, 2017 amiral gemisi telefonlarda topluca kullanılacak çip üreticisi ipuçları olarak, büyük talep bu yıl olması beklenmektedir iPhone 8 .
Galaxy S8’i 8 GB RAM ile indirgemekle birlikte, geleneksel olarak RAM miktarlarıyla oldukça muhafazakar olduğundan, Apple’ın bu rasgele erişimli belleğe ihtiyacı olan bir iPhone’la sonuna kadar ineceğine inanmak biraz zor. Bu yıl, ancak bir olabilir benzersiz OLED modeli , yani kim şimdi ve Eylül tarihleri arasında meydana gelebilecek bilir. Tim Cook ve Cupertino çetesinin geri kalanının yanı sıra.

Yorum Bırakın