IPhone 8’e Paslanmaz Çelikten Gövde Tasarımı

Uzun sürerdir söylenti oldu iPhone 8 yerine geri Samsung’un son amiral gibi bir bardak spora gözle bu yıl artık bir metal yekpare inşaat olmaz geliyor. Ayrıca, telefonun cephedeki cam ile arkadaki metal çerçeve arasında metal çerçevesi olacak ve bu sayede sözde “cam sandviç” tasarımını kullanacak şekilde kurulmuş oldu. Şimdiye dek bilinmeyen şey, Apple’ın o çerçeve için seçtiği kesin materyal.

“Tedarik zincirindeki kaynaklar” ne rağmen “paslanmaz çelik” olduğunu biliyoruz. Bu, son birkaç yıldır piyasaya sürülen iPhone’lara kıyasla, tasarım ve malzemeler açısından Apple için büyük bir değişime işaret edecektir. Paslanmaz çelik şasi kullanılan iPhone 4 ve tesadüfen o çerçeveyi üreten aynısı iki şirket iPhone 8 de bunu istanbul escort girls yapacak.

Foxconn ve Jabil’den bahsediyoruz. Yeni ahizenin şasisi için paslanmaz çelik dövme prosesi kullanacaklar ve aralarındaki siparişleri paylaşacaklar. Şans eseri Apple için, bu dövme işleminin maliyeti, mevcut alüminyum unbody CNC işleme sürecininkinden% 30-50 daha ucuzdur. Ek olarak, paslanmaz çelik dövme için kalite kontrolü de “daha kararlı”. Ve farklı alaşım kullanılarak kaydedilen tüm o para o satın alma yönünde gidebiliriz sıkça rivayet kavisli AMOLED ekranlar onlar herkesin bildiği LCD’ler daha pahalı konum olarak, Samsung.

Foxconn ve Pegatron’a Wistron ile katılan üç şirket bir sonraki iPhone’u bir araya getiriyor, aynı raporda iddia devam ediyor.

Yorum Bırakın