Galaxy S8 ve S8 Plus Tüm Renkleri İnternete Sızdı

Samsung’un üzerinde çok durduğu ve piyasada bomba etkisi yaratması belenen S8 ve S8+ üretildiği Kore ve Çin’de sızmaya devam ediyor. Telefonun yakın zamanda çıkmasından dolayı üretim hızı da artmış durumda. Bu durumu fırsat bilenler telefonun üretildiği fabrikalardan bir şekilde telefonun görünü hakkında bilgi edinmemizi sağlıyorlar.

Samsung’un yeni amiral gemisi S8 ve S8 Plus mavi, gri, gümüş ve mor renk seçenekleri ile geleceği internete sızdırılan resimlerle tamamen anlaşılmış oldu.

Samsung’un 21 Nisan’da satışa sunmayı planladığı S8 ve S8+’un 10 gün sonra resmi olarak tanıtılması bekleniyordu. Ancak belirttiğimiz yollarla telefonun görüntüleri erkenden paylaşıldı.

Galaxy S8 ve S8 Plus Tüm Renkleri İnternete Sızdı

Eklediğimiz resimde de görebildiğiniz gibi telefonun şimdilik 4 farklı renk ile sunulacağı görülüyor. Telefonun en iddialı renkleri gir ile gümüş olmalı ki şimdilik üretimde en fazla çıkan ürünlerin onların olduğu bildiriliyor. Ancak kullanıcıların alım gücüne oranla mavi ve mor renklerin de üretimleri arttırılacak.

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8 ve S8+ da en dikkat çeken durum geri butonlarının klasik Samsung ürünleri gibi telefon kasasında değil de ekranın içerisine eklenmiş. Bu sayede ekranı daha da büyütüp kasasının boyutunu küçülmeyi düşünen firma gerçekten de iyi bir ürün çıkarmış gibi.

Samsung Galaxy S8’in bu dört farklı rengin dışında gelmesi beklenen renklerden birisinn de altın olması beklenmekte. Altın rengi ile Samsung’un yeni amiral gemisinde en az 5 renk seçeneğinin olacağının kesinleştiğini söylememiz yanlış olmaz sanırım. Ama bu renk seçeneklerinin hepsi tüm ülkelerde sunulmayabilir. Bunun nedeni bu renklerin çok fazla satış gücü olmadığından fazla üretilmemesi belirtiliyor.

Bizler bu 5 renk seçeneğinin üzerinde dururken bir renk daha sızdırıldı. Bu renk ise siyah! Evet Samsung Galaxy S8’de mavi, gri, gümüş, mor ve siyah renklerin geleceği kesinleşmiş oldu. Yeni sızdırılan görsel ile Samsung Galaxy S8 en az 6 farklı renk seçeneği ile çıkacak. Eğer bunun içerisine çıkması olası altın rengini de eklersek en az 7 rengin çıkabileceğini söyleyebiliriz.

Yayınlanan yeni resimde Samsung Galaxy S8 ve S8+ yan yana görüntüleniyor. Bu resim sayesinde hem siyah rengin de geleceğinden emin olabiliyoruz hem de S8 ile S8+ arasındaki renk farkını görebiliyoruz.

Galaxy S8 ve S8 Plus Tüm Renkleri İnternete Sızdı

Yorum Bırakın