iOS 15.1 Beta 3 Yayınlandı!

20 Eylül’de karşımıza çıkan iOS 15 ve iPadOS 15 işletim sistemleri için beta süreci devam hala devam ediyor. Apple, ‘Developer Beta’ adıyla geliştiriciler için yürüttüğü testte yeni bir aşamaya geçti.
Güncellemeler kademeli olarak dağıtıma çıkmış bulunmakta. Eğer iPhone ya da iPad’inizde Geliştirici (Developer) profili yüklüyse, yeni sürümü direkt olarak Ayarlar uygulamasından kolaylıkla indirebilirsiniz.


Apple’ın yaptığı açıklamaya göre, yeni beta sürümünde geliştiricileri ilgilendiren API sorunları çözüme kavuşmuş durumda. Hem iOS 15.1 Beta 3 hem de iPadOS 15.1 Beta 3 sürümlerinin yapı numarası 19B5060d olarak belirlenmiş durumda. Apple, web sayfasına güncelleme notlarını da şirinevler escort  ekledi.
Developer Beta adı altında yayınlanan sürümler, geliştiricilere yönelik olduğundan ‘günlük kullanımınızı olumsuz anlamda etkileyecek’ ciddi sorunlar barındırabileceğini de hatırlatalım. Dolayısıyla iPhone veya iPad’inizde olası bir çökme yaşanması durumunda canınız epeyce sıkılabilir. iOS 15.1 ve iPadOS 15.1 Beta 3’ü yüklememenizde fayda var.

Yorum Bırakın