Asus Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Asus denilince ilk akla gelen tabi ki kaliteli bilgisayarlardır. Asus bir çok teknoloji ürününü (ekran dahil) kendi üretmektedir. Asus marka ürünler gerçekten fiyatından da anlaşılacağı üzere çok kaliteli ve sağlam ürünlerdir. Kullanıcını her zaman memnun bırakmayı başaran asus firması doğru fiyat ve kalite anlayışıyla müşterisinin yüzünü her zaman güldürmüştür.

Son yıllarda cep telefonu sektörüne de el atan asus firması çıkardığı zenfone serisi ile mükemmel satışlar yakalayamasa da cep telefonu piyasasına bir çok teknoloji firmasından daha iyi bir giriş yapmıştır. Önümüzdeki yıllarda daha kaliteli ve piyasayı alt üst edecek bir telefon üretmesini beklediğimiz firmanın Çağrı Merkezi Telefon Numarasını aşağıda bulabilirsiniz.

Asus Çağrı Merkezi Telefon Numarası
0850 522 27 87

1989 yılında tayvan merkezli kurulan asus firması bir çok teknolojik yeniliğe de öncü olmuştur. Şu anda dünyanın en büyük anakart üreticisi statüsünü taşıyan firma anakart dahil bilgisayarlarında kullandığı bir çok parçayı diğer firmalar gibi toplama değil kendi üretmektedir.

Yorum Bırakın