iPhone 14, Depolama Konusunda İlklere İmza Atacak!

iPhone 13 piyasaya yeni çıkmışken, Apple‘ın gelecek yıl piyasaya süreceği iPhone 14 ile sızıntılar şimdiden gündemi meşgul etmeye başlamış durumda. Daha önce yepyeni bir tasarımla geleceği iddiaları ile karşımıza çıkan iPhone 14 ile ilgili gelen son bilgilere bakarsak telefonun depolama kapasitesiyle ilgili ciddi adımlar atılmış durumda.
iPhone 13 Pro ve Pro Max ile birlikte maksimum depolama seçeneğini 512 GB‘tan 1 TB‘a yükselten teknoloji devi Apple, çıtayı yükseltmeyi hedeflediği çok açık. Çinli kaynaklardan sızdırılan bilgilere bakarsak iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max birlikte maksimum 2 TB depolama alanı ile karşımıza izmir escort  çıkacak.


iPhone 14 Pro ve Pro Max‘de maksimum depolama alanı olarak 2 TB seçeneği sunulma ihtimalinin mantıklı bir açıklaması da bulunuyor. ProRes videoları 4K 30 FPS‘de kaydedebilmek için iPhone 13 Pro ve Pro Max modellerinde en az 256 GB depolama alanına ihtiyaç duyuluyor. Bu sebeple iPhone 14 Pro modellerinde 2 TB depolama opsiyonuyla karşılaşmamız sürpriz olmayabilir.

Yorum Bırakın