MHRS Randevu Alma Numarası

MHRS yani açılımından da ne olduğu anlaşılacağı üzere MERKEZİ HEKİM RANDEVU SİSTEMİ 2010 senesinde Sağlık Bakanlığınca vatandaşların sıra almasını ve hastanedeki sıraları azaltmak amacıyla kurulmuştur. Aynı şekilde telefon hattından sonra MHRS internet randevu sistemi web sitesi kurulmuş ve vatandaşların hizmetine aynı yıl açılmıştır. Telefondan alındığı gibi internet üzerinden de alınabilmektedir. Web site üzerinden bulunduğunuz şehir ve ilçe seçimini yaptıktan sonra orada bulunan hastaneler arasından seçim yapabilir müsait olması durumundan istediğiniz doktor ve istediğiniz saate online randevu alabilirsiniz. Bu sayede hem hastane koridorlarından beklemekten kurtulabilir hem de çalışıyorsanız işinizi aksatmadan kısa sürede işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Bunun yanı sıra günümüzde çokça gelişen ve her geçen gün teknolojik anlamda ilerleme kaydeden mobil cihazlar aracılığı ilede randevu almanız mümkündür. İster Android isterseniz de IOS platformlar üzerinden MHRS uygulamasını indirerek istediğiniz güne randevu alabilirsiniz.

MHRS Randevu Alma Numarası

182

Yukarıda ki hat üzerinden görüşme yaparak sesli olarakta randevunuzu alabilirsiniz. Teknolojiden anlamanıza gerek yok, sadece telefondan arayarak randevunuzu alabilirsiniz.

microsoft project 2016

Yorum Bırakın