Oppo Reno 7 Pro Snapdragon 888+ İle Geliyor İşte Detaylar!

Akıllı telefon konusunda kendini her geçen gün hızla geliştiren Oppo, hem Çin hem de uluslararası pazarı hedefleyen başarılara imza atmak isterken Reno serisini altı ayda bir güncelliyor. Bu geleneği sürdürmeye devam eden  şirket Aralık ayında veya 2022 yılının ilk çeyreğinde Oppo Reno 7 serisini duyurmaya hazırlanıyor.


Oppo Reno 7 Pro hakkında bazı önemli detaylar internete sızdırılmış durumda. Kaynakların haberlerine göre akıllı telefonun 5 nanometre fabrikasyon sürecine sahip ve Snapdragon 888‘in hız aşırtmalı versiyonu olan Snapdragon 888+ yonga setiyle geleceği bakırköy escort  söyleniyor.


Oppo Reno 7 Pro ile ilgili sızıntıların arasında 88W hızlı şarj özellikli 5.200 mAh pil de var. Cihazın 16 GB RAM ve 512 GB depolama alanı içeren bir versiyonu olacak. Ayrıca sanal RAM genişletme teknolojisi sunacak.
Android 12 işletim sistemini temel alan ColorOS 12 yüklü şekilde geleceği bildiriliyor. Oppo Reno 7 Pro‘nun yüksek tazeleme oranı ve entegre parmak izi tarayıcısına sahip bir OLED ekran taşıyacağı da gelen bilgiler arasında.

Yorum Bırakın