Asus yeni Chromebook Flip C302CA ürününü tanıttı

Chromebook pazarı, farklı fiyat noktalarında bulunan cihazlarla daha da fazla doyuyor. ASUS 149 $ ‘dan başlayarak dizüstü bilgisayarları kullanan ana oyuncuların başında geliyor. Ancak aynı zamanda bu pazarın en üst seviyesini de kapsamak istiyor ve bu yüzden yeni Chromebook Flip’ini edinin. Bir önceki kayma-up zaten bize cihazla ilgili bir sürü anlattı , ama şimdi resmen açıklandı.

Chromebook Flip, 360 derece dönen 12,5 “boyutlu Full HD çoklu dokunmatik ekranla birlikte gelir ve bu sizin işiniz varsa onu ağır bir tablet olarak kullanabilirsiniz. İşlemci iki seçenek – Intel’in m3’ü veya m7’i ile geliyor. RAM 4GB / 8GB ve dahili bellek 32/64/128 GB olarak geliyor.

Chromebook Flip ağırlığı 1,2 kg’dan hafif ve sadece 13,7 mm kalınlığındadır. 360 derecelik menteşe, çadır modunda, tablet olarak, uygun bir dizüstü bilgisayarda veya Bekleme Modunda kullanmanızı sağlar. Pil 39 Wh’tır ve ASUS 10 saate kadar pil ömrü vaat etmektedir.

İki adet USB Tip C 3.1 yuvası ve bir microSD yuvası var. Yeni Chromebook Flip, m3 CPU, 4GB RAM ve 32GB depolama alanına sahip en ucuz seçenek için $ 499’dan başlıyor.

Yorum Bırakın