İphone 8 Hakkında Dedikodular

Resmi olarak 2017 yılına geldiğimize göre, Apple’a olan ilginin büyük kısmı iPhone’a ve şirketin bu yeni yılda ne gibi bir yere sahip olduğuna karar verdi. 2016 iPhone ziyade devrimci bir evrimsel yıl daha oldu, ama bu konuda çift kamera tasarımı gibi değişiklikler söylemek değil iPhone 7 Plus ve Portre Modu kendi başlarına önemli değildir.

Bununla birlikte, bu yıl, Apple’ın, tamamen yeni bir cam tasarımı, kablosuz şarj etme, yeni ekran boyutları ve daha fazlası gibi potansiyel özelliklerle birlikte iPhone serisi için daha büyük bir güncelleme planladığı görülüyor. Söylentiler, çoğumuzun 9to5Mac’de bu sonbaharda gelebileceğimiz en heyecanlı şeyin ne olduğunu merak etmeye başlamıştı ….

Geçen hafta, Ürdün bozuldu biz ilişkin duydum her söylenti iPhone 8. raporlar arasındaki mevcut uzlaşma biz normal bir yeni amiral gemisi iPhone 8 modeli yanı sıra güncellenmiş iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerini göreceksiniz ki S ‘güncellemeleri.

2017 yılında gösterinin yıldızı söylenir yeni özellikler bir ev sahibi ile bir 5.8-inçlik iPhone 8 model olacaktır , yeni bir tasarım ve daha fazlası. Modelin kullanışlı dokunmatik ekran alanının 5,2 inç, kalanının ise 0,6 inçlik kısmı cihazın kenarları çevresinde eğriceği söyleniyor. Bu, çeşitli raporlarla doğrulandı; bunların hepsi, Apple’ın üst katmanlı model için kavisli bir OLED ekran kullanmayı planladığını söylüyor.

Ekran yükseltmeleri ek olarak, yeni iPhone 8 söylenen bir all-cam tasarıma sahiptir iPhone 4 ve iPhone 4S benzer. Ayrıca Apple iPhone 8 ile yeni renk seçenekleri, tanıtacak söylenti oldu , kırmızı olarak veya JetBeyaz

Nihayet 2017 yılında iPhone geliyor olabilir kablosuz şarj Apple’ın uygulama speküle oldu sanki kablosuz şarj, birkaç yıldır rivayet erotik film izle
edilmiştir bir özellik, şimdi görünüyor doğru olacaktır, uzun menzilli şarj endüktif bir çözüm yerine Bazı Android üreticileri hayata geçirdi.

Diğer bir yaygın söylenti özelliği, fiziksel Ana Sayfa düğmesinin kaldırılmasıdır. Apple zaten iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ve bu değişim yönünde ilk adımlarını attı yeni katı hal Ev düğmesi . Ancak söylentiler, iPhone 8’in fiziksel Ana Sayfa düğmesini, ekranın kendisine ya da bir başka yola gömülebilen bir çözüm lehine tamamen boşaltılacağı yönünde söylentiler dolaşıyor.

Artırılmış gerçeklik de iPhone 8 için söylentilere yol açtı ancak bu yıl hazır olup olmayacağı görülecek. Tim Cook, uzun teknolojinin yeteneklerini lanse etti ve Apple sektöründe bir çıkarı olduğu açıkça, ama bu işin çok iPhone 8 mevcut olacak ne belli değil.

Ayrıca söylentiler olmuştur 2017 yılında gelen yeni 5 inçlik iPhone belki sırtında yeni bir dikey çift kamera tasarımı ile. Bu modelin LCD ekran ile sadık kalması beklendiği gibi, 4.7-inç ve 5.5-inç modeller de.

Elbette, hemen hemen her iPhone yenilemesiyle beklediğimiz aynı yinelemeli iyileştirmeler var: hız darbeleri, kamera iyileştirmeleri, iOS güncellemeleri ve daha fazlası. Belki bu yıl pil ömrü odaklanacak mı? Asla bilemezsin.

Şahsen, bu en üst seviye iPhone 8 modeli benim adımı çağırıyor. Uzun zamandır Apple’in OLED ekranlarına geçmesini istedim ve tamamen camlı tasarım ve kavisli ekran ile mükemmel bir tasarım ve konfor karışımına benziyor. Uzun menzilli kablosuz şarj da sanayide gerçekten devrim yaratacak bir özellik.

İlginçtir, biz ne zaman kurşun benzer bir anket koştu iPhone 7, heyecanlı kullanıcıların çoğu su geçirmez tasarım oldu özelliği kadar.

Her zaman olduğu gibi, bunların bu noktada söylentiler olduğuna dikkat etmek önemlidir. Duyurularını kendisi yapana kadar Apple’ın 2017 için ne planladığını kesinlikle bilemeyiz.

Yani ne düşünüyorsun? Söylenen iPhone 8 özelliği sizi en çok heyecanlandırıyor mu? Aşağıdaki anketi yapın ve yorumlardaki bir yanıtla seçiminizi destekleyin. Ürdün’ün göz atın Apple’dan burada 2017 yılında ne olacağını tam olarak önizleme .

.

 

Yorum Bırakın