AÖF Çağrı Merkezi Telefon Numarası

AÖF yani açılımı açık öğretim fakültesi. Üniversiteye gidemeyen tüm gençlerin bir ümit olarak gördüğü ve lisans mezunu olmak için yazıldıkları sistem. Çoğu arkadaşımız askerliği ertelemek için yazılsa da aslında gençlere sunulmuş çok güzel imkanlardan bir tanesidir. Son yıllarda 4 yanlışın bir doğruyu götürmeye başlamasıyla beraber rağbetin %50 seviyelerinde azalmasının sebebi çalışmayan öğrencilerin kesinlikle ders geçememesi. Önceki yıllarda çalışmayan öğrencilerde bir şekilde okulu bitirirken şimdilerde aynı durum söz konusu değildir.

Yetkililerin sallamasyon cevap veren öğrencileri ayırt etmek adına yaptıkları bu değişiklik kısmen başarılı olsa da öğrencileri ders çalışmaya değil okulu bırakmaya sevk etmesi de değişik bir konu tabi ki. Yakın zamanda değişeceğini düşündüğümüz bu sistemle ilgili bir çok şikayet gelmesi üzerine AÖF Çağrı Merkezi Telefon Numarasını sizlerle paylaşma gereği duyduk

Açıköğretim Sistemi ile ilgili bilgi almak için öğrencilerimiz 0 850 200 46 10-19 (10 hat) numaralarını arayarak 7/24 bilgi alabilirler.

Yorum Bırakın