Sony Xperia X’e Android 7.1.1 Nougat Güncellemesi Geldi

Bugün şirket Xperia X Concept firmware’inde başka bir güncelleme yayınlamaya başladı ve büyük yeni şey şu anda Android 7.1.1 ve 7.0 değil. Bu, Sony’nin Google’ın haricinde, işletim sisteminin mutlak son sürümünü çıkardığı ilk mobil cihaz üreticisi olmasını sağlıyor; ancak burada çok sınırlı bir sürümden söz ediyoruz.

Sony’nin yeni bellenim için yapı numarası 38.3.A.0.41 ve Android yapı numarası NMF26F8. Güncelleme Aralık ayı güvenlik yamaları ile geliyor, çünkü Ocak ayı olanlar muhtemelen yarın dışarıda olacaklarından dolayı utanç verici. Her neyse, Güç menüsünde yeni bir Yeniden Başlatma seçeneği var, daha hızlı kamera başlatma süresi ve PS4 uzaktan oynatma desteği (ancak şimdilik DualShock desteği yok).

Android 7.1.1 güncellemesi, yalnızca Concept for Android sürümünü kurduklarında Deneysel güncelleme izini seçenler tarafından kullanılabilir. Dedi, muhtemelen birkaç hafta içinde Stable yola gidiyor ya da öylesine. Kavram testinin bir parçası olmayan Xperia X’in sahipleri Android 7.1.1’i satın alacakları zaman bu noktada herkes tahmin ediyor.

 

Yorum Bırakın