Toshiba Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Dünyanın en kaliteli teknoloji firmalarından biri olan toshiba teknoloji uzun yıllardır Türkiye başta olmak üzere bir çok ülkede teknoloji konusunda hizmet vermeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana kalitesinden ödün vermeyen toshiba şirketi her zaman kalitede ve sağlamlık da öncü olmuştur. Önceleri sadece bilgisayar konusunda hizmet veren teshiba firması şimdilerde televizyon dahil bir çok teknolojik eşya alanında hizmet vermektedir.

Toshiba firması kalitenin yanı sıra çağrı merkezi ve telefonla destek konusunda da oldukça başarılı bir firmadır. Her hangi bir sorun ve önerilerinizde aşağıdaki Toshiba Çağrı Merkezini arayabilir ve kolayca destek alabilirsiniz.

Toshiba Çağrı Merkezi Telefon Numarası
0850 360 86 74

Bir çok konuda ve garanti konusunda destek alabileceğiniz bu numara ile kensinizi toshiba kalitesine yakın hissedeceksiniz. Toshiba firması 1939 yılında japonyada kurulan bir japon şirketidir. Genel merkezi Tokyo, Japonya olan şirket tüketici ürünleri elektronik cihazlar ve parçaları konusunda Dünyanın sayılı markalarından biridir.

işletim sistemi lisansı

1 Yorum Yapılmış

  • Sayın yetkililer beni m tv servis tarafından alındı 3 gün sonra teslim edileceğini söylediler aradığımda parçasının cuma günü geleceği söylendi cumartesi teslim denildi hangi saatlerde gelirsiniz diye sorduğumuzda salı günü denildi ben oraya öyle not birakmişim günlerdir beni bekletiyorlar sayfanizdaki telefona ulasamiyorum lutfen çalısan elemalnarınızı kontrol edin.Adiniz kirleniyor.

Yorum Bırakın