HTC U Ultra ve HTC U Play Sızıntıları çıkıyor

Geçen ay, biz HTC garip bir davet aldı . Davet, 12 Ocak tarihini ve HTC logosundaki “C” harfi 90 derece sola döndürüldü. Bu, “U” harfine çevrildi. Çok sonradan şeyler yerine oturdu. Kod adı HTC Okyanus Not ile bir telefon Ultra HTC U, 6-inç phablet olduğu söylenir . Bu davetiyede “U” u açıkladı. Sonra devamı olduğunu ileri kelimeyi geldi HTC 10 olabilir ayrıca 12 Ocak’ta açıkladı olması bekleniyor U Çal 5.2-inç HTC, .

Her iki modelin de sadece iki gün geride bırakılmasıyla birlikte, bugünkü model weibo’ya sızdırıldı. @Upleaks adlı bir bahşiş verene göre, HTC U Ultra’nın, 1440 x 2560 çözünürlükte büyük bir Gorilla Camı ile korunan 6 inçlik ekranı taşımasını beklemeliyiz. Satır içi yeni Snapdragon 835 yonga setinin oktam çekirdekli bir CPU ve Adreno 540 GPU ile telefona güç verdiği söyleniyor. 4GB RAM dahili 64GB depolama alanı ile birlikte geliyor. Çift kameralı bir kurulum (24MP ve 13MP), selfies ve görüntülü sohbet için ön tarafa bakan 16MP bir kamera ile birlikte geride kalıyor. Cephedeki selfie kameranın yanında ikinci bir ekran görünmektedir. Işıkların açık tutulması 4000mAh’lik bir pil ve arkasında bir parmak izi etiler escort tarayıcısıdır.

HTC U Play için aynı web sitesinde 1080 x 1920 çözünürlüklü 5,2 inçlik bir ekranı içeren söylentiler listeleniyor. MediaTek MT6755 (Helio P10) yonga seti, okta-çekirdekli işlemci ve Mali-T860 MP2 GPU içeren kaputun altında. 3GB RAM, 32GB yerel depolama alanı ile birlikte gemide. Hem arka hem ön kameralar 16MP’de ağırlığa ve 2500mAh’lik bir pil içeriyor. Bu modelin, ev düğmesinin içine gömülü, ön yüze bakan bir parmak izi tarayıcı özelliği var.

Bu spesifikasyonları çoklu tuz taneleri ile almanızı kesinlikle öneririz. Kadar Snapdragon 835 herhangi bir cihaz güç olması beklenmemektedir Samsung Galaxy S8 Nisan ayında yayınlandı. Bu, HTC U Ultra için yukarıda listelenen özelliklerin geçersiz kılınmış görünmesine rağmen, bu model için listelenen diğer özelliklerin makul olduğunu belirtmeliyiz.

Yorum Bırakın