WhatsApp’ın iOS’taki Özelliği Android’e Geliyor!

Anlık haberleşme ve mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, Eylül başında yayınladığı yeni gizlilik özelliği ile iOS tarafında oldukça ses getirecek denemelere başladı. Yaklaşık yedi yıldır WhatsApp, gizlilik güncellemesi yapmamıştı. Aynı gizlilik özelliği Android tarafına da geldiğini duyuran WhatsApp kullanıcılarını memnun etmeyi gizliliklerini en üst düzeyde korumalarını hedefliyor.
Dünya da en çok kullanılan ve popüler olan mesajlaşma uygulaması kullanıcı sözleşmesi ile aldığı yoğun tepkilerden kurtulmayı hedefliyor.  Bu yüzden bir adım atarak WhatsApp, uzun süredir elini atmağı gizlilik ayarları için yeni düzenlemeleri test etmeye başladı.
Daha önce kullanıcılara profil bilgilerini kimlerin görüntüleyebileceği özelliğini sunan WhatsApp, bu gizlilik ayarı için daha detaylı bir çözüm getirmeyi hedefliyor.
Artık tek bir kişiye bile profil bilgilerini kapatmak mümkün hale gelecek. Bu sayede WhatsApp son görülmeyi istediğiniz kişiye kapatmanız ataköy escort  mümkün.


WhatsApp bu özelliği sayesinde profil bilgileri dışında hakkımda, profil resmi detayları da kişiye özel kapanabilecek.
Eğer WhatsApp uygulaması için Android tarafında beta programına katıldıysanız, çok yakında bu güncelleme karşınıza çıkabilir.

Yorum Bırakın