Sandisk’den Yeni SSD USB 3.1

SanDisk, taşınabilir flaş depolama alanlarının sınırlarını zorlamakla biliniyor – genellikle kapasite, ama bu sefer hızlandı. SanDisk Extreme Pro USB 3.1, başparmak sürüşü form faktöründe SSD benzeri hızları vaat ediyor.

Bir USB 3.1 arayüzü kullanan sürücü, 420MB / s’ye kadar okuma hızları ve 380MB / s’e kadar yazma hızları sunar. SanDisk’i sadece 15 saniye içinde 4K’lık bir filmi aktarmak için yeterince hızlıyız, ancak bunların daha fazla SATA SSD hızı (bazı M.2 sürücüler saniyede bir gigabaytı buluyor) olduğuna işaret etmek istiyoruz.

Her neyse, Extreme Pro USB 3.1 sürücünün görünümü ve dayanıklılığı artırmak için bir alüminyum gövde ve geri çekilebilir bir konektör var. Ayrıca, SanDisk’in SecureAccess yazılımı, 128 bit AES şifrelemesi ile sürücüdeki dosyaları şifreleyebilirken, RescuePro Deluxe yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları yeniden canlandırabilir.

Sürücü 128GB ve 256GB kapasitelerde satışa sunulacak ve bu ayın ilerleyen saatlerinde satışa çıkacak. En üst model 180 $ mal olacak ve Amazon, Best Buy, birini yakala Adorama , B & H ve diğerleri. 180 doların MSRP olduğunu, bu sürücünün listelediği mağazaların 130-140 dolar aralığına koyduğunu unutmayın.

Yorum Bırakın